Mecca Disaster فاجعه سرزمین منا

Guest

/ #4527

2015-09-30 13:30

به نام خداوند صلح و مهربانی من یک مسلمان هستم.یک ایرانی و از همه مهمتر یک انسانم همانگونه که شما یک انسان هستید.آیا به نظر شما یک انسان راضی می شود چنین جنایاتی را علیه همنوع خویش انجام دهد؟! صد البته که هرگز.آنکس که  مرتکب چنین ظلمی میشود بی شک یک انسان نیست. من شکایت به نزد شما آورده ام. شما که دبیر محترم کل سازمان ملل هستید! می گویند شما اینجا هستید تا صلح و دوستی برقرار باشد! می گویند شما اینجا هستید تا بر مردمی ظلم و ستم روا نشود! من مانده ام با وجود شما عربستان چگونه به خود اجازه می دهد خون صدها هزار زایر بی گناه خانه مقدس خدا را بریزد!به راستی آیا شما بر شعایر و اصول سازمان ملل که برقراری مهر بین مردم است پایبند هستید؟! اگر هستید از شما انتظار و توقع دارم که نگذارید خون مردم بی گناه در اقصی نقاط جهان پایمال شود. به فرموده مقام معظم رهبری عربستان باید پاسخگو باشد. عربستان مسیول است. ما هرگز چنین ظلم و خونریزی را نمی پذیریم و زیر بار زور نمی رویم. چون ما پشتمان به پیامبرمان حضرت محمد (ص ) و حضرت علی و امام حسین و امام زمان و بقیه ائمه و در نهایت به پروردگارمان گرم است. اگر شما به داد مردم نرسید ما شکایت نزد رسول خدا و امام زمان و خدا می بریم . و در نهایت طبق وعده اللهی پیروزی از آن مردم ستم دیده است. این وعده اللهی است و هیچ تردیدی در آن نیست.