VÉDJUK MEG KRISNA-VÖLGYET ÉS A SZENT TEHENEKET!

Quoted post


Guest

#1

2011-12-03 23:10

NEM!!!!!!!!!!!!!!

Replies


Guest

#84 Re:

2011-12-04 22:37:41

#1: -  

Én ezért irtam alá... IDÉZET!

"A 270 hektáros Krisna-völgy jelenleg 300 szerzetesnek és kisgyermekes családnak, és 52 szentként tisztelt tehénnek valamint ökörnek a lakóhelye. Az egyházügyi törvény módosítása után kialakult rendezetlen jogi helyzet miatt azonban 2012. január 1-én ők mindannyian elveszíthetik otthonukat, életterüket, s az ország egyik legkiemelkedőbb ökogazdasága és turisztikai célpontja bezár. A Somogyvámos határában lévő Krisna-völgyet 1993-ban kárpótlási jegyekért, saját erőből és adományokból vásárolták a hívők. Az első lakók a telet az akolban, szalmabálák között dideregve töltötték. Főzni, meleg ételhez jutni nem tudtak, mert a palackban megfagyott a gáz. De nem adták fel. Lemondásuknak és eltökéltségüknek köszönhetően az elhanyagolt birkalegelők és az ugaron fekvő területek néhány év alatt virágzó kertekké, lombos ligetekké és dúsan termő biogazdasággá változtak. Krisna-völgy az elmúlt években több, mint félmillió hazai és külföldi kisiskolást, egyetemistát, családot és turistát látott vendégül, s osztotta meg tapasztalatait velük. A vegyszermentes növénytermesztésre és szennyvíztisztításra, és a megújuló energiaforrások használatára épülő, önellátó Krisna-völgyi gazdaság világviszonylatban is elismertséget jelent Magyarországnak. Védjük meg az ország egyik legfontosabb biogazdaságát és turisztikai célpontját! Mentsük meg a családokat, a szerzeteseket és a szent teheneket! Csatlakozz Te is a december 13-án 14.00 órai kezdettel a Parlament melletti téren (Kossuth tér 4., a Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium előtt), a Krisna-völgyi tehenek jelenlétében tartandó békés demonstrációhoz, melyben cselekvésre kérjük az ország vezetőit!"

angel

#99 Re:

2011-12-05 00:48:06

#1: -

Javaslom imával, és a szeretet és elfogadás legmagasabb megélésével gondoljunk az ügyre. A harag, kétségbeesés és minden más alantas energia csak rontja a helyzetet. Együtt kell ébrendi az országnak! Javaslom hirdessetek meg olyan időpontokat, amikor krisnás és nem krisnás (én is) együtt imdákozunk egy ilyen tiszta ügyért. Hogy minden érintett számára a lehető legjobb módon az isteni renddel egyezően rendeződhessen az ügy.

 

Szimpi

#304 Re:

2011-12-05 22:30:06

#1: -

Az országunk mérhetetlenül elszegényedett. Emberek milliói élnek vidéken, nélkülöznek, éheznek. Ha tudnák, ha ismernék hogy a Krisnások miből és hogyan teremtettek békét, nyugalmat, jóllétet maguknak, talán el kellene gondolkodni a döntéshozóknak arról, hogy nem kellene - e inkább egy csodálatos, követendő, utánozható példaként a lepusztult településeket ilyen életformára buzdítani, hogy így is lehet élni. Minden falu lehetne gazdag, ha úgy élnének és dolgoznának, mint a Krisnások. Önellátóak, környezettudatosak, igaz emberek a Krisnások.

Hare Krisna: egy szimpatizáns


Guest

#1202 Re:

2011-12-08 17:24:09


Guest

#1275 Re:

2011-12-09 03:31:26

#1: -

helping the people who trying to save the earth!!!!!!!!!!


Guest

#1487 Re:

2011-12-09 20:41:39

#1: -

győnyőrű!telis tele mosolygos szeretetre mélto emberekkel!a gyermekeikkel példásan foglalkoznak!fantasztikus a kertészetűk!kőzősségi létűk a mai én kőzpontu világban lélek melengető!

tushar

#2769 Re: Do not disturb the Hare Krishnas

2011-12-13 13:16:27

#1: -

There seems to be some conspiracy against such a movement like the Hare Krishna, whose sole aim is to bring about God consciousness and which aims at the ultimate welfare of all living entities.

I hope the Goverment of Hungary takes notice of this for their own good and Give the Hare Krishna's their rights.


Guest

#3732 Re:

2012-02-24 14:42:13

#1: -


HELLO
i am miss suliat.
i was attracted by your profile and will like us to be friends,
please mail me on (mabou.suliat@rocketmail.com) i will tell you more about my self then,
thanks,
Yours suliat.
(mabou.suliat@rocketmail.com)